Wykorzystaj czas izolacji pracowników w domu na szkolenie bhp – żeby zyskać później czas na inne zadania

Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli wszystkim pracownikom – zarówno kierującym, administracyjno-biurowym jak i fizycznym, na wzięcie udziału w szkoleniach bhp właśnie teraz, w okresie przestoju, z ich własnych domów, żeby po zakończeniu pandemii nie było konieczności zabierania dniówek pracy na szkolenia bhp. Poniżej przesyłam kilka informacji

Idea

Warto wykorzystać czas izolacji lub przestoju, związanych z koronawirusem na zadania, na które nie będzie później czasu. Przy odbudowie biznesu szkoda będzie poświęcać cenne dniówki na obowiązki ustawowe. Dlatego szkolenia bhp zrób już teraz. Nawet pracownicy fizyczni mogą  w nich uczestniczyć z domu.

Narzędzie

Stworzyliśmy szkolenie bhp - webinarium, które:

 • jest dostępne przez link, jak każda strona internetowa
 • nie wymaga logowania ani instalacji programów
 • jest dostępne z komputerów, tabletów i smartfonów
 • zachowuje najlepsze cechy naszych szkoleń, tj.: atrakcyjną formę przekazu, 3 dynamicznych trenerów, oraz profilowane treści
 • w naszym webinarium może jednocześnie wziąć udział nawet 100 osób.
 • egzamin odbywa się bezpośrednio po szkoleniu, online.

Wykorzystaj czas izolacji pracowników w domu na szkolenie bhp – żeby zyskać później czas na inne zadania

Dla kogo?

Dla wszystkich grup pracowników:

 1. dla pracowników na stanowiskach robotniczych – szkolenie trwa 8 godzin lekcyjnych, prowadzi je 2-3 trenerów. Po szkoleniu jest egzamin online.
 2. dla osób kierujących pracownikami i pracowników administracyjno-biurowych do wyboru:
 • e-learning bhp (ok 2 h), pracownik otrzymuje login i hasło
 • webinarium (6-8 h lekcyjnych), szkolenie prowadzi 3 trenerów (specjalista bhp, ratownik medyczny, prawnik lub/i strażak)

Legalność

Szkolenie spełnia wprost wymagania Rozporządzenia. Bezpośrednio po szkoleniu możemy wystawić zaświadczenie, a pracownik legalnie przystąpić do pracy.
Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi opiniami prawnymi (w załączeniu opinia z Kancelarii Raczkowski – najlepszej kancelarii  z zakresu prawa pracy w Polsce), które potwierdzają legalność szkoleń dla stanowisk robotniczych w formie webinarium.
Sprawdź jakie to proste
Zapraszamy na szkolenie pokazowe. Zapraszamy też na spotkanie online - przedstawimy więcej szczegółów .
Dodatkowe informacje

 • wszyscy nasi trenerzy są praktykami i pasjonatami swojej specjalizacji. Dzięki temu nasze szkolenia są ciekawe, praktyczne i wiele uczą.
 • dysponujemy własnym profesjonalny studio nagraniowym, więc jakość przekazu jest bardzo wysoka.
 • podczas każdego szkolenia jest dostępny pod telefonem nasz informatyk, w razie nieprzewidzianych trudności technicznych u uczestników.
 • mamy doświadczenie organizacji szkolenia w formie webinarium dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przeszkoliliśmy już w ten sposób kilkaset osób!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
22 618 64 35
733 777 115
feuer@feuer.pl

Feuer sp. z o.o., ul. Mickiewicza 32/3, 01-616 Warszawa, tel. 22 618 64 35, mob. 733 777 115