Obsługa BHP firm

 

Szkolenia BHP zdalne

Wykorzystaj czas izolacji pracowników w domu na szkolenie bhp – żeby zyskać później czas na inne zadania Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli wszystkim pracownikom – zarówno kierującym, administracyjno-biurowym jak i fizycznym, na wzięcie udziału w szkoleniach bhp właśnie teraz, w okresie przestoju, z ich własnych domów, żeby po zakończeniu pandemii nie było konieczności zabierania dniówek pracy na szkolenia bhp. Jako jedyni w Polsce oferujemy szkolenia bhp prowadzone metodą zdalną dla wszystkich grup pracowników, w tym zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Realizujemy je również w języku angielskim, francuskim, rosyjskim i ukraińskim.

Zobacz więcej...

Szkolenia BHP

Nasza firma specjalizuje się w wysokiej jakości szkoleniach BHP, które cieszą się dużą renomą i zaufaniem Klientów na polskim rynku. Jako jedyni oferujemy szkolenia bhp dedykowane dla zarządów spółek i całej kadry menadżerskiej. Łączymy doświadczenie współpracy z największymi liderami rynku produkcyjnego, budowlanego, usług, jaki i urzędów centralnych. Naszymi trenerami są wykwalifikowani specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach. Rozumiemy i odpowiadamy na indywidualne potrzeby Klientów, zawsze zgodnie z ich polityką. Nasze szkolenia są zgodne z wymogami Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie szkoleń BHP z 2004 roku.

Zobacz więcej...

Dokumentacja powypadkowa

Pracownik Państwa firmy uległ wypadkowi, a Państwa firma potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu ustaleń okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy, stworzenia niezbędnej dokumentacji powypadkowej bhp? Nasi eksperci opracują dla Państwa bezbłędną dokumentację powypadkową. Przygotują wymagane prawnie dokumenty m.in. do ZUS.

Zobacz więcej...

Ocena ryzyka zawodowego

Przeprowadzenie i udokumentowanie oceny ryzyka zawodowego to jeden z podstawowych obowiązków spoczywających na Pracodawcy. Jeśli Państwa firma potrzebuje pomocy w zakresie opracowania oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy to zespół naszych ekspertów jest najlepszym rozwiązaniem.

Zobacz więcej...Feuer sp. z o.o., ul. Mickiewicza 32/3, 01-616 Warszawa, tel. 22 618 64 35, mob. 733 777 115