Szkolenia

Szkolenia, które tworzymy, muszą być takie, żebyśmy sami chcieli w nich brać udział.Nie jest ważne, czy szkolimy z zakresu zarządzania produkcją, bhp, ochrony przeciwpożarowej czy pierwszej pomocy. Nawet szkolenia SEP, na wózki widłowe i obsługi narzędzi budowlanych mogą i muszą być interesujące, inaczej przecież spada ich skuteczność.

Każde szkolenie jest prowadzone interaktywnie, a uczestnicy otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, np. skrypt do szkolenia lub książkę.

Nasi wykładowcy są nie tylko ekspertami w swojej dziedzinie, ale również doskonałymi dydaktykami oraz praktykami umiejącymi skutecznie i atrakcyjnie przekazywać wiedzę

Specjalizujemy się w szkoleniach bhp, z zakresu udzielanie pierwszej pomocy, szkoleniach ppoż, szkoleniach zawodowych przygotowujących do uprawnień UDT na suwnice, podnośniki, żurawie, wózki jezdniowe(w tym widłowe), jak również przygotowujemy kandydatów do egzaminów SEP.

Wysoki poziom szkoleń jest dla nas szalenie ważny, dlatego wprowadziliśmy wewnętrzny, unikalny system monitorowania jakości, oparty na badaniu satysfakcji uczestników wykładów i systematycznych hospitacjach wszystkich trenerów. 

 

BHP

Tworzymy najlepsze szkolenia bhp w Polsce. Łącząc doświadczenie współpracy z liderami rynku produkcyjnego, budowlanego i usług, jak również urzędów centralnych rozumiemy i odpowiadamy na indywidualne potrzeby Klientów. Każde szkolenie realizowane jest przez min. 4 wykładowców, co zapobiega znużeniu i daje dostęp do prawdziwej wiedzy eksperckiej. Każde z nich jest prowadzone interaktywnie, a każdy z uczestników otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych, w tym książkę. Jako jedyni w Polsce oferujemy szkolenia bhp dedykowane dla zarządów spółek i całej kadry menadżerskiej. Prowadzą je specjaliści ds. bhp posiadający wiedzę i praktykę w zarządzaniu firmą, potwierdzone m. in. studiami MBA. Realizujemy je również w języku angielskim i francuskim.

Zobacz więcej...

Pierwsza pomoc

Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzimy w wielu formach, zależnie od potrzeb klienta. Zawsze prowadzi je ratownik medyczny lub lekarz, poszerzając tematykę o postępowanie w razie urazów, pierwszą pomoc dzieci, postępowanie w razie wypadku drogowego. Zawsze szkolimy też z obsługi AED - automatycznego defibrylatora zewnętrznego.

Zobacz więcej...

Ochrona przeciwpożarowa

Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej wynikają z ustawy o ochronie przeciwpożarowej. Nasze szkolenie ukierunkowane jest na skuteczność, więc prowadzimy je w kilku formach: szkolenie podstawowe, szkolenie dla osób odpowiedzialnych za ewakuację, szkolenie w formie ćwiczeń team buildingowych i próbnej ewakuacji.

Zobacz więcej...

Szkolenia energetyczne (tzw. SEP)

Szkolenia energetyczne pozwalają na nabycie uprawnień przez eksploatujących i dozorujących urządzenia i sieci energetyczne, cieplne i gazowe. Obowiązkowo odnawiane co 5 lat, dla elektryków, ciepłowników, obsługujących sprężarki, gazy techniczne, instalacje gazów w szpitalach, palaczy.

Zobacz więcej...

Szkolenia budowlane

Szkolenia realizowane dla pracowników budów są przez nas szczególnie dopracowane. Doskonale sobie zdajemy sprawę, że tu nie ma miejsca na pomyłki. Nasza współpraca z najlepszymi w branży - uczestnikami programu ?Porozumienie dla bezpieczeństwa w budownictwie? jest zarazem najlepszą szkołą i rekomendacją. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia dla kadry zarządczej, np. z zarządzania placem składowym, tworzenia planu BIOZ i IBWRB.

Zobacz więcej...

Zawodowe i UDT

Tworzymy i realizujemy najlepsze szkolenia zawodowe w Polsce. Wszystkie opracowane programy szkoleń zostały zatwierdzone przez UDT. Naszymi wykładowcami są specjaliści, którzy w teorii i praktyce przygotowują uczestników do pozytywnego zdania egzaminu UDT, który organizujemy zaraz po szkoleniu. Zakres przeprowadzanych szkoleń to m.in. wózki jezdniowe (widłowe), dźwigi (windy), podesty (zwyżki), suwnice i żurawie.

Zobacz więcej...

Miękkie

Szkolenia miękkie

Zobacz więcej...Feuer sp. z o.o., ul. Mickiewicza 32/3, 01-616 Warszawa, tel. 22 618 64 35, mob. 733 777 110 | 505 932 148