Doskonalące

Szkolenia doskonalące dedykujemy dla różnych grup zawodowych, dostosowując do ich specyficznych potrzeb programy naszych szkoleń.

 

Tydzień bezpieczeństwa

Tydzień bezpieczeństwa to czas popularyzacji i krzewienia kultury bezpieczeństwa. W atrakcyjnej formie pokazów i warsztatów przekazujemy wiedzę i wzmacniamy pozytywne zachowania pracowników. Tydzień bezpieczeństwa to również czas, w którym przekonujemy sceptyków, ze bezpieczeństwo jest nie tylko ważne i potrzebne, ale równiez atrakcyjne i ciekawe. Staraliśmy się każde z nich zaprojektować w taki sposób, aby przypominało i utrwalało wiedzę w zakresie bezpieczeństwa każdego pracownika, przy zachowaniu atrakcyjnej i dostępnej formy.

Zobacz więcej...

Instrukcje eksploatacji

Warto wykorzystać czas izolacji lub przestoju, związanych z koronawirusem na zadania, na które nie będzie później czasu. Przy odbudowie biznesu szkoda będzie poświęcać cenne dniówki na obowiązki ustawowe. Dlatego już teraz uzupełnij dokumenty, które później umożliwią Ci legalne użytkowanie urządzeń, instalacji i sieci, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają, dystrybuują, magazynują lub użytkują paliwa lub energię.

Zobacz więcej...Feuer sp. z o.o., ul. Mickiewicza 32/3, 01-616 Warszawa, tel. 22 618 64 35, mob. 733 777 115