Doskonalące

Szkolenia doskonalące dedykujemy dla różnych grup zawodowych, dostosowując do ich specyficznych potrzeb programy naszych szkoleń.

 

Tydzień bezpieczeństwa

Tydzień bezpieczeństwa to czas popularyzacji i krzewienia kultury bezpieczeństwa. W atrakcyjnej formie pokazów i warsztatów przekazujemy wiedzę i wzmacniamy pozytywne zachowania pracowników. Tydzień bezpieczeństwa to również czas, w którym przekonujemy sceptyków, ze bezpieczeństwo jest nie tylko ważne i potrzebne, ale równiez atrakcyjne i ciekawe. Staraliśmy się każde z nich zaprojektować w taki sposób, aby przypominało i utrwalało wiedzę w zakresie bezpieczeństwa każdego pracownika, przy zachowaniu atrakcyjnej i dostępnej formy.

Zobacz więcej...

Instrukcje eksploatacji

Warto wykorzystać czas izolacji lub przestoju, związanych z koronawirusem na zadania, na które nie będzie później czasu. Przy odbudowie biznesu szkoda będzie poświęcać cenne dniówki na obowiązki ustawowe. Dlatego już teraz uzupełnij dokumenty, które później umożliwią Ci legalne użytkowanie urządzeń, instalacji i sieci, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają, dystrybuują, magazynują lub użytkują paliwa lub energię.

Zobacz więcej...

Dofinansowanie ZUS

Dofinansowanie działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, prowadzonych przez płatników składek. Każdy pracodawca może otrzymać nawet 400 000 zł bezzwrotnej dotacji - do 90% poniesionych kosztów. Udzielamy pomocy w pisaniu wniosków. Jako firma posiadająca akceptację Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie specjalizujemy się w doradztwie dla firm budowlanych.

Zobacz więcej...Feuer sp. z o.o., ul. Targowa 63/31, 03-729 Warszawa, tel. 22 618 64 35 fax 22 416 35 41, mob. 733 777 110 | 505 932 148